Ece Grup      Tadilat

 
 
 
 
en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
Hakkımızda
1641

Tutkumuzu İşlerimize Taşıyoruz

Biz de sizler gibi küçük veya büyük tadilat işimiz olduğunda ne yapacağını, kime gideceğini, bütçemizi zorlamayacak, konusunda uzman ustaları nereden, kimden sorup bulacağını, güvenip güvenemeyeceğini bilmeyen kişilerdik. Araştırdık, soruşturduk…

Evet. Bol bol zaman ayırıp, ince eleyip sık dokuyup, çevremizde ona ayrı buna ayrı sorup detaylı bir anket çalışması yapınca; iyi bir seramikçi, iyi bir tesisatçı, iyi bir boyacıyı cüzdan yakmayan fiyatlarla bulabiliyoruz. Birkaç hafta sonunu da yapı marketlerde geçirip istediğimiz kalitede ürünleri, arzu ettiğimiz fiyatlarla bulmak için harcıyoruz. Eh bir de yakınlarımız arasında evimize gelip ölçü alacak, bizim için gönüllü bir tasarım çalışması yapıp akıl verecek bir mimar tanıdığımız varsa… Oradan buradan toplama bir tadilat dekorasyon işine girişebiliyoruz.

Günümüz şartlarında,büyük şehirlerde yaşamanın getirdiği yoğun tempoda 2 seçeneğimiz var; Birincisi: Yukarıda bahsettiğimiz gibi uzun uzun uğraşmak. İkincisi: Mimari destek veren herhangi bir dekorasyon firmasına giderek bütçemizi zorlamak.

Biz de düşündük; bunların hepsinin tek elden, tek tık’la halledilebileceği bir oluşum neden yok?

Neden insanlar web sitesi üzerinden küçük bir form doldurup su tesisatının onarılmasını ya da evinin boyatılmasını veya yeni bir mutfak tasarımı istediğini söyleyemiyor?

İşte bütün bu parçaları bir araya getirdik ve bu yola çıkmaya karar verdik.

Yaptığımız işi en iyi tanımlayacak ismimizi bulduk ve adanzyetadilat.com olarak huzurunuza çıktık.

Az önce de söylediğimiz gibi evinizde, apartmanınızda ya da işyerinizde yapılmasını istediğiniz küçük veya büyük tadilat-dekorasyon işiniz için iletişim bölümümüzde ki formu doldurarak bize gönderiyorsunuz ya da bizi arıyorsunuz.

İstediğiniz işin niteliğine göre mimarımız sizi ziyarete gelerek değiştirmek istediğiniz alanın fotoğraflarını çekip, size özel tasarımları tercih ettiğiniz ürünlerle bir araya getirerek hazırlıyor. Geriye sizin seçtiğiniz tasarımla uygulama zamanına karar vermeniz kalıyor.

Ya da istediğiniz tadilat işi küçük bir elektrik veya su tesisatı işi ise; sizi arıyoruz ve uygun olduğunuz zamanda ekibimizden konusunda uzman kişiyi size yönlendiriyoruz.

Özellikle belirtmek isteriz ki mimari desteğimiz ve keşif için hiçbir ücret talep etmiyoruz.

Satın almış olduğunuz malzeme veya uygulama hizmeti için kredi kartıyla ödeme imkanı sunuyoruz.

Ve en önemlisi yaptığımız işin arkasında duruyor, sizi memnun etmiş olarak vedalaşıyoruz.

Tanıştığımıza memnun olduk.

www.ecegruptadilat.com

 
 

Copyright © 2015. Tüm Hakları Saklıdır. Manisa Yaşam tarafından dizayn edilmiştir.

manisa, manisa tadilat, tadilat, dekorasyon, tadilat, boya uygulama, fayans uygulama, seramik uygulama, tesisat işleri, kartonpiyer, alçıpan, manisa tadilat dekorasyon, ses yalıtımı, Mağaza tadilatı, Ev tadilatı, Ofis tadilatı, Anahtar teslim tadilat işleri,ev dekorasyonu, ofis dekorasyonu, sıva ve boya işleri, mantolama, BOYA, BADANA, USTA, banyo tadilatı
Manisa Ece Grup Tadilat ev ve iş yerlerinizi sizin için yeniden tasarlıyor. İletişim: Sabit Tel: 0236 231 75 71Tel: 0506 484 5295 info@ecegruptadilat.com, manisa, manisa tadilat, tadilat, dekorasyon, tadilat, boya uygulama, fayans uygulama, seramik uygulama, tesisat işleri, kartonpiyer, alçıpan, manisa tadilat dekorasyon, ses yalıtımı, Mağaza tadilatı, Ev tadilatı, Ofis tadilatı,